The Sims – niezwykłość rozrywki

Wszyscy,którzy są zapaleńcamiróżnorodnego typu gier komputerowych z całą pewnościąprzyzwoicie zdają sobie sprawę z tego, na czym polega gra „The Sims”. Jakim sposobem się okazuje, ta atrakcyjnajuż gra jest znana na całym świecie, choć jak przyznaje sam jej twórca, w pierwszej chwili w żadnym razie nie miał takiego założenia. Pierwotniebowiem gra miała być programemsłużącym do projektowania, a poszczególni Simowie mieli kreować modele do obrazowania ludzi.

Dzisiajgra „The Sims” jest grą znaną oraz cenioną,wydawaną przez jednostkę Maxis. Jeżelimielibyśmy zaliczyć ją do jakiegoś jednego rodzaju gier komputerowych, byłoby to uciążliwe,wobec tego, iż gra ta niejednokrotnie dopuszczana jest za grę symulacyjno – logiczno – strategiczną. Pierwsza część tejlegendarnej gry pozostaławydana w 2000 roku, a do tego czasu sprzedano jąw ponad szesnastu milionach kopii.

Co zajmujące, gra taprzenigdy tak w istocie nie miała jasno i precyzyjniezdefiniowanego celu. Gracz ma do zrealizowania dużozadań, rozpocząwszy od konstruowania domu aż po kierowanie życiem pojedynczych Simów. Zajęcie to bywawybitnie wciągające z powodu wielu możliwości, jakie zapewnia gra. Nie skłamiemy też, jeżeli dodamy, że gra ta takw rzeczy samej może ciągnąć się w nieskończoność. Do najważniejszych zadań każdego gracza należy w głównej mierze wydawanie poleceńutworzonym przez siebie postaciom(osobiście możemy nadawać im nazwy,wybierać odcień skóry lub kolor włosów). Ważnejest wobec tego to,aby każdy Sim miał czas zarówno na pracę, jak oraz nawypoczynek czy na jedzeniepojedynczych posiłków.

Jeżeli gracz notorycznie będzie zapominał o najistotniejszychdziałaniach, wtenczas postacie zachorują, po czym umrą. W tym momencie gra się kończy,niemniej jednak naturalniemożemy wprowadzić do gryzupełnienowych Simów, ponownie przez siebiestworzonych.Gra „The Sims”, jak oraz jej następne częścizdają się bić wszelkie rekordy popularności, a zawdzięczają toprzede wszystkim szerokiemu gronie odbiorców, do których gra jest adresowana. Nie jest onabo tylko i wyłącznie grą typowo żeńską lubtypowo męską. Grać są w stanie w nią przedstawiciele obojga płcioraz z pewnością wszystkim przypadnie do gustu. Zaletą „TheSims” jest przede wszystkim dwu oraz trójwymiarowa grafika, jaka czyni gręnadzwyczajinteresującą oraz wciągającą. Wszelkietworzone przez graczy postacie są w takim razie trójwymiarowymiobiektami – wypróbuj także SimCityBuildItCheats.

Theme niekończącej się gry był do tej pory użytkowany wnielicznych grach komputerowych (między innymi w grze Harvest Moon),ale żadna seria wcześniej nie zdobyła takkolosalnej popularności. „The Sims”jest więc pierwszączęścią serii, jaka odniosła fenomenalnypowodzenie na kompletnym rynku gier komputerowych.


Dodaj komentarz