sklep z panelami firmy Parador

Jesteśmy doświadczoną firmą zajmującą się dystrybucją najlepszych jakościowo paneli podłogowych odpowiadających wymaganiom współczesnych, wymagających konsumentów. Nasz punkt internetowy jest na rynku już od dziesięciu lat oraz każdego dnia zyskuje coraz lepsze opinie wśród nabywających. Funkcjonujemy w branży od 20 lat oraz wciąż się rozwijamy proponując najlepsze rozwiązania legendarne współczesnemu rynkowi.

Panele – klasa, prostota i minimalizm w jednym

Konstruując sklep z panelami firmy Parador kierowaliśmy się jasnymi zasadami – chcieliśmy dać naszym kontrahentom to, czego nie znajdą wśród konkurencyjnych sklepów. Liczne rekomendacje weryfikują, że ten cel został osiągnięty, co dla należącej do nas kadry pracowniczej jest jeszcze bardziej motywujące!

Czym wyróżniają się nasze panele?

•             Łatwy montaż – panele znajdujące się w opisującej nas ogromnej ofercie montowane są metodą bezklejową, na tak nazwany klik. Każda z pojedynczych sztuk zakończona jest szczególnymi, samozatrzaskowymi piórami. Nowatorska podłoga pojawia się błyskawicznie oraz nie niezbędne są do tego żadne wygórowane umiejętności!

•             Niska cena – Parador sklep zaistniał z myślą o każdym kliencie, wskutek tego panele znajdujące się w naszej idealnej ogromnej ofercie znamionują się najatrakcyjniejszą ceną na rynku!

•             Atrakcyjny, modny design – nietuzinkowe wzornictwo sprawia, że nasze panele wyglądają niczym prawdziwe, naturalne drewno! Ich faktura jest odporna na ścieranie a utrzymywanie podłóg w czystości nie powoduje żadnych problemów!

•             Trwałość oraz odporność na defekty – na nasze panele udostępniana jest gwarancja producenta, to właśnie dzięki czemu zyskują Państwo pełne przekonanie, że kolejna podłoga będzie towarzyszyć Wam w nienagannym stanie przez długi czas!

 

Czeka na Ciebie skład kompetentnych ekspedientów!

Nasza firma działa w oparciu o jasną oraz dbałą politykę. Wśród kadry pracowniczej stają wykwalifikowani fachowcy, jacy zawsze służą konsumentom kompetentną poradą oraz pomocą w wyborze należytego modelu paneli. Nie rekomendujemy paneli niskiej jakości, prawdę mówiąc takowych w ogóle nie mamy w swojej ofercie. To fundament, na którym od początku aktywności oparliśmy budowę marki.

 

Oferta dla najbardziej wymagających

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wśród naszych klientów są również tacy, dla których panele to zdecydowanie za mało! Oczywiście dla nich posiadamy w swoim asortymencie najwyższej klasy deski trójwarstwowe – z siedmioma fabrycznie nakładanymi warstwami lakieru ochronnego. Ich montaż nie różni się od montażu paneli podłogowych. Tak samo jak one deski układa się metodą bezklejową.

Posadzka w jeden dzień!

Czasy, w jakich na wymarzoną podłogę trzeba było czekać przez długie tygodnie już dawno odeszły do historii! Dziś nawet największą powierzchnię wolno wykończyć w maksymalnie parę dni. Wykwalifikowani fachowcy niejednokrotnie potrzebują tylko kilku godzin. To o wiele usprawnia proces remontu i daje szansę na obszerne oszczędności!

Pragniemy zaprosić wszystkich Państwa do zaznajomienia się z stworzonym przez nas całkowitym asortymentem oraz do zakupów. Jeżeli niepokoją Państwa jakiekolwiek pytania lub też niepewności zachęcamy również do kontaktu a entuzjastycznie na wszystkie odpowiemy!

Źródło: parador panele podłogowe


Dodaj komentarz